Akcja „Niepodległa dla Hymnu”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 listopada 2019

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie zaprasza do wspólnego świętowania jubileuszu Odzyskania Niepodległości. Pacownicy PSSE w m.st. Warszawie  wspólnie odśpiewają Mazurka Dąbrowskiego dnia 08.11.2019 r. godz. 10.00 w naszych siedzibach. Na ul. Kochanowskiego 21 wspólne śpiewanie zostanie połączone z posadzeniem drzewek w ramach akcji „#zasadź się na zdrowie”.

Pracownicy PSSE w m.st. Warszawie chcą pokazać, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości są jedną, biało-czerwoną rodziną i zademonstrują  to w najbliższy sercom Polaków sposób – poprzez wspólne odśpiewanie  Hymnu!

Organizatorem akcji „Niepodległa dla Hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”, z którym Główny Inspektor Sanitarny współpracuje w ramach obchodów jubileuszu 100 - lecia Służb Sanitarnych w Polsce. W roku ubiegłym, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w kraju i w wielu miejscach na świecie, w akcji udział wzięło prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie