Grzyby

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

15 kwietnia 2019

Kurs klasyfikator grzybów świeżych w Lesku

CZY CHCESZ UZYSKAĆ UPRAWNIENIA KLASYFIKATORA GRZYBÓW ?

 

ZAPROSZENIE

 

Informacja dla Urzędów Miast i Gmin, podmiotów gospodarczych prowadzących handel targowiskowy bądź skup grzybów świeżych, oraz pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa podkarpackiego i województw sąsiednich.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom zmierzającym do zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu grzyboznawstwa i uzyskania uprawnień klasyfikatora grzybów świeżych organizuje trzydniowy kurs specjalistyczny dla osób pragnących uzyskać tego rodzaju kwalifikacje, który odbędzie się w dniach od 01 do 03 czerwca 2019 r. w Pensjonacie „Zamek”, ul. Piłsudskiego 7, 38-600 Lesko.

Przewidywana liczba uczestników - około 20. Zakwalifikowanie na ww. kurs odbędzie się na podstawie kolejności zgłoszeń i po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez organizatora (wzór zgłoszenia w załączeniu ).

Czytaj więcej o: Kurs klasyfikator grzybów świeżych w Lesku
1 kwietnia 2019

Kurs klasyfikator grzybów świeżych w Karpicku k/Wolsztyna

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie , informuje że Wielkopolski Państwowy  Inspektor Sanitarny organizuje kurs dla klasyfikatorów grzybów świeżych, który będzie zorganizowany w terminie 23-25.05.2019 r. w Karpicku k/Wolsztyna.

Czytaj więcej o: Kurs klasyfikator grzybów świeżych w Karpicku k/Wolsztyna