Inauguracja roku szkolnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Warsztaty "Talerz Zdrowia'
6 września 2018

Warsztaty "Talerz Zdrowia'

Oddział Promocji Zdrowia organizuje warsztaty dla dzieci  pn.„Talerz zdrowia” – zajęcia edukacyjne na temat zasad zdrowego żywienia. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5 – 9 lat. Zajęcia prowadzone są metodą aktywizującą. Uczestnicy spotkania układają talerz zdrowia, który podzielony jest na 6 części, z czego każda oznacza daną grupę produktów spożywczych. Omawiana jest także szkodliwość cukru i soli w diecie.

6 września 2018

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Szanowni Państwo !

W związku z rozpoczętym rokiem szkolnym 2018/2019 przypominamy, że Oddział Promocji Zdrowia prowadzi nabór do programów edukacyjnych znajdujących się w naszej ofercie programowej (patrz: zakładka PROGRAMY).

■ Rok szkolny 2018/2019 to również czas kontynuacji działań edukacyjnych z zakresu profilaktyki dopalaczy (spotkania, wykłady w szkołach ponadpodstawowych). Jeśli interesuje Cię zorganizowanie spotkania edukacyjnego z pracownikiem Inspekcji Sanitarnej napisz pismo z prośbą o przeprowadzenie takiego spotkania i wyślij na adres: sekretariat@pssewawa.pl

■ Więcej informacji o dopalaczach w zakładce:  AKCJE/ NOWE NARKOTYKI-DOPALACZE).

■ Nowością jest Wystawa Grzybów dla dzieci 5 i 6 letnich z Przedszkoli oraz dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych. Więcej informacji w zakładce Grzyby.

■ W dniu 25 października br. zapraszamy na konferencję dot. profilaktyki chorób nowotworowych pn. „Bądź krok przed rakiem”. Konferencja skierowana jest dla szkolnych koordynatorów programów: „Wybierz Życie-Pierwszy Krok”, „Zdrowe Piersi są OK!”, „Znamię? Znam je!”, „Podstępne WZW”. Jeśli kontynuujesz program już od wielu lat lub z jakiś względów zawiesiłeś jego realizację a nade wszystko jeśli interesuje Cię realizacja programu w obecnym roku szkolnym ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONFERENCJI dzwoniąc pod numer: 22 311-80 – 09 (08, 07) lub drogą e-mailową: oswiatazdrowotna@pssewawa.pl

Na zgłoszenia czekamy do 15 października .

Życzymy Państwu dobrego, owocnego i bezpiecznego roku szkolnego!

Oddział Promocji Zdrowia